Metody płatności

Dbamy o komfort Twoich zakupów.
Wybierz dogodną metodę płatności:

Szybki przelew online (Przelewy24.pl)

Zapłać szybkim przelewem online za pośrednictwem Przelewy24.pl. Wybierając tę metodę płatności zostaniesz przekierowany bezpośrednio do systemu Przelewy24.pl, w którym masz możliwość wybrania swojego banku. Kolejny krok to zalogowanie się do bankowości internetowej oraz potwierdzenie płatności. Wszystko odbywa się w szyfrowanym, bezpiecznym połączeniu SSL, zapewniającym ochronę stron internetowych oraz poufność danych przekazywanych drogą elektroniczną. Połączenie SSL to gwarancja wysokiego poziomu bezpieczeństwa zawieranych transakcji. Po dokonaniu płatności zostaniesz przekierowana/y z powrotem do naszego sklepu, a Twoje zamówienie zostanie przekazane do pakowania i wysyłki.

Karta kredytowa (Przelewy24.pl)

Dokonaj płatności kartą płatniczą VISA, Mastercard. Podczas zamówienia w odpowiednim polu należy wpisać numer karty płatniczej, kod CVV2/CVC2, datę ważności karty oraz Twoje imię i nazwisko.

BLIK

Przepisz kod BLIK z aplikacji banku i klikasz zapłać. Potwierdź transakcję PINem w aplikacji banku i gotowe.

Przelew tradycyjny

Przelew możesz wykonać on-line, za pośrednictwem portalu swojego banku, bezpośrednio w placówce banku lub na poczcie.

Dane do przelewu:

Pharma Medical House Sp. z o.o.
numer konta: 72 1140 2004 0000 3902 8134 7126
adres: Pod Lipą 4/lok. U6, 02-798 Warszawa

W polu “tytułem” prosimy o podanie numeru zamówienia. Ułatwi nam to identyfikację przelewu i przyspieszy wysłanie paczki.
Należy zwrócić uwagę na fakt, iż pieniądze wysłane przelewem bankowym przesyłane są z konta na konto w różnym czasie w zależności od aktualnych procedur bankowych.

Jeśli natrafisz na jakąkolwiek przeszkodę przy płatności skontaktuj się z nami pod adresem e-mail: bok@molekuly-zdrowia.pl lub dokonaj przelewu tradycyjnego, w tytule podając numer zamówienia.