Prostigra Max®

45 tabletek
Suplement diety dla mężczyzn
Suplement diety o roślinno-mineralnej, odpowiednio dobranej formule, został stworzony dla mężczyzn pragnących cieszyć się wysoką jakością życia związaną z układem moczowo-płciowym. Unikatowa kompozycja składników została staranie dobrana aby zapewnić najwyższą skuteczność.
cena

149.00 

Zestaw Feminurin Max® + Prostigra Max®

Opakowania 45 tabletek + 45 tabletek

Prostigra Max® – dla niego. Wsparcie prostaty, potencji, erekcji, wigoru , sprawności fizycznej, seksualnej, płodności i jakości parametrów nasienia. Pomoc w regulacji przepływu moczu, poziomu testosteronu, utrzymania koncentracji, zapamiętywania.

Feminurin Max® - dla niej. Wsparcie w hamowaniu infekcji i ciągłej potrzeby oddawania moczu, w działaniach przeciwskurczowych i przeciwobrzękowych, w utrzymaniu komfortu podczas miesiączki. Wspiera libido, wigor i siły witalne. Pomaga zachować zdrowie skóry, włosów i paznokci.

Wybierając zestaw naszych suplementów , pokazujesz, że zdrowie Twoje i Twojej partnerki (lub innej bliskiej Ci osoby) są dla Ciebie równie ważne. Razem możecie cieszyć się nie tylko wzajemnym wsparciem, ale i wspólnym dobrostanem, który staje się fundamentem Waszej codzienności. Wspólna suplementacja staje się waszym codziennym rytuałem, przypominającym o miłości, trosce i odpowiedzialności, którą dzielicie.

Nie jest to tylko znak miłości lub troski – to praktyczny krok w kierunku zdrowia. Możesz również podarować zestaw suplementów osobie z rodziny czy przyjacielowi/ przyjaciółce, która zmaga się z problemami układu moczowo-płciowego, pokazując, że jego/jej zdrowie jest dla Ciebie ważne.
Zdrowie do Podzielenia – Bo Wspólna Troska Tworzy Silniejsze Więzi.
Wybierając nasze zestawy suplementów, inwestujecie wspólnie w zdrowie i dobrostan, dbając o siebie nawzajem w najbardziej konkretny sposób. To nie tylko suplementy – to zobowiązanie do bycia razem w zdrowiu, co każdego dnia wzmacnia Waszą więź. Zdrowie jest najcenniejszym darem, jaki możecie sobie wzajemnie ofiarować.

cena

298.00 

Feminurin Max®

45 tabletek
Suplement diety dla kobiet
Suplement diety o roślinno – witaminowej, odpowiednio dobranej formule, został stworzony dla kobiet dbających o zdrowie dolnych dróg moczowo–płciowych, właściwy przepływ moczu, sprawność fizyczną, libido i dobre samopoczucie. Unikatowa kompozycja składników została staranie dobrana aby zapewnić najwyższą skuteczność.
cena

149.00 

Najnowsze informacje ze świata medycyny